Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda
 

Grandstream Networks, Inc., 2002 yılından bu yana, işletmelerin her zamankinden daha üretken olmasını sağlayan SIP Birleşik İletişim çözümleriyle dünyayı birbirine bağlıyor. Ödüllü çözümlerimiz küçük ve orta ölçekli işletme ve işletme pazarlarına hizmet eder ve kalitesi, güvenilirliği ve yenilikçiliği ile dünya çapında tanınmıştır. Grandstream çözümleri iletişim maliyetlerini düşürür, güvenlik korumasını artırır ve üretkenliği artırır. Açık standart SIP tabanlı ürünlerimiz, rakipsiz özellikler, esneklik ve fiyat rekabetçiliğinin yanı sıra endüstri genelinde geniş birlikte çalışabilirlik sunar.

Grandstream ürünleri, yerleşik küresel dağıtım kanallarımız aracılığıyla edinilebilir. Merkezi Los Angeles, CA, Dallas, TX, Çin, Venezuela, Fas, Malezya ve İspanya'da bulunan Boston, MA USA merkezli özel bir şirketiz.

Grandstream, tanınmış pazar araştırma şirketi Frost & Sullivan tarafından Yılın 2016 Küresel Kurumsal IP Uç Noktaları Şirketi seçildi. 

Misyonumuz ve Değerlerimiz

Grandstream 2002'den beri dünyayı birbirine bağlıyor. Grandstream isimleri, iş üretkenliğini, verimliliğini ve iletişimi en üst düzeye çıkarma ana odak noktasıyla neredeyse 20 yıldır en yeni IP birleşik iletişim ürünleri ürettiğimiz için kalite, yenilik ve güvenilirlik anlamına geliyor. Grandstream'in geniş ürün yelpazesi, dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin birbirine bağlanmasına yardımcı olurken, her zamankinden daha fazlasını başarmalarına olanak tanır.

Kalite

Grandstream ürünleri en yüksek standartta tutulur ve müşterilerimiz göz önünde bulundurularak pazarın ihtiyaçlarına göre tasarlanır. Her cihaz dikkatlice düşünülerek bir dizi dahili ve beta teste tabi tutulur ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunabilmemiz için yüksek kaliteli malzemelerden üretilir.

Güvenilirlik

Grandstream çözümleri, dünya çapında 150'den fazla ülkedeki işletmeler tarafından güvenilmektedir. Müşterilerimize yalnızca güvenilir ürünler sunmaktan gurur duymakla kalmıyor, aynı zamanda ortaklarımıza birinci sınıf destek, teknik eğitim, satış eğitimi ve daha fazlasını sağlıyoruz. Grandstream, müşterilerin güvenebileceği ve güvenebileceği bir şirkettir.

Yenilikçilik

Grandstream, pazara en yenilikçi ürünleri sunmak için araştırma ve geliştirmeye odaklanan ileri görüşlü bir şirkettir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini dinliyor, değer veriyor ve bu fikirleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Grandstream, sürekli olarak ürünlerimiz aracılığıyla diğer iş ve kuruluşların yenilik yapmasına ve gelişmesine yardımcı olmanın ve iyileştirmenin yollarını bulmaktadır.

 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın